Tutaj powinien być opis

FERIE Z TVP

Telewizja Polska we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, przygotowała ofertę programową dla dzieci na czas ferii zimowych. Twarzą i ambasadorką projektu jest Roksana Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior w 2018 r. „Ferie z TVP” dostępne będą na antenach Telewizji Polskiej, w serwisie vod.tvp.pl, na dedykowanej stronie oraz na platformie hybrydowej od 4 stycznia br.

Zapowiedź Ferii z TVP: 

https://www.youtube.com/watch?v=K0soraz w serwisie TVP Stream. 0C3NqDK4

„Ferie z TVP” w TVP ABC nadawane będą codziennie w godzinach 8.00-13.00. W paśmie znajdą się audycje dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Obok znanych propozycji programowych, pojawi się nowy program „Ugotuj nam bajkę”, a także animacje: „Cleo i Cuqin”, „Tru i Tęczowe Królestwo” oraz „Ptyś i Bill”.

Programy dedykowane młodzieży szkolnej powyżej 10 roku życia dostępne będą codziennie od godz. 8.00 do 13:00 w ramach pasma wspólnego TVP3. W ofercie znajdą się filmy, seriale oraz audycje tematyczne o profilu edukacyjnym i lifestylowym. Ogólnopolskie pasmo „Ferie z TVP” dostępne będzie równolegle na platformie vod.tvp.pl w TVP3 oraz w serwisie TVP Stream

Odcinki wszystkich programów udostępnione zostaną na platformie vod.tvp.pl. oraz w dedykowanym serwisie ferie.tvp.pl. gdzie dostępne będą w jakości HD. Obok bieżącej oferty programowej projektu znajdzie się tam również specjalna kolekcja materiałów z biblioteki TVP VOD, w skład której wchodzą: bajki, ekranizacje lektur szkolnych, programy historyczne i filmy dokumentalne.

Każdy dzień „Ferii z TVP” zakończy się emitowanym na antenie TVP3 familijnym filmem fabularnym. Do ferii przygotowuje się również TVP Kultura, która w ramach specjalnego pasma serialowego wyemituje filmowe realizacje lektur szkolnych. Nie zabraknie też codziennych audycji poświęconych dziedzinom sztuki, które będą emitowane na platformie TVP Kultura2.

  • "Gdy wszyscy myślą, że się czegoś nie da zrobić, wtedy pojawia się ten który nie wie, że się nie da i to robi" A.Einstein

  • |
  • TWOJA SZKOŁA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

  • |
  • "Opowiedz mi, a wkrótce zapomnę. Pokaż mi, może zapamiętam. Pozwól mi dotknąć, a zrozumiem" Kartezjusz