Tutaj powinien być opis

WSZYSCY WSZYSTKIM ŚLĄ ŻYCZENIA

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski

Niebo ziemi, niebu ziemia
Wszyscy wszystkim ślą życzenia
Drzewa ptakom, ptaki drzewom
Tchnienie wiatru płatkom śniegu

Święta Bożego Narodzenia to czas radości i miłości, pełen szczęśliwych chwil w gronie ludzi których kochamy i lubimy. W tym roku Święta będą szczególne, będziemy ograniczać ilość kontaktów międzyludzkich do minimum. W tej sytuacji uświadamiamy sobie, jak ważne jest dla każdego z nas spotkanie z drugim człowiekiem. Wzajemna bliskość i dobre relacje z ludźmi, którzy nas otaczają, są dużo ważniejsze niż dobra materialne.

Stosując się do wszelkich zaleceń, mających na celu zapewnienie nam bezpieczeństwa, nie musimy rezygnować z świątecznych i noworocznych zwyczajów. Jednym z nich jest przesyłanie świątecznych pozdrowień. Z okazji nadchodzących Świąt życzymy najczęściej zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Dziś, słowa te nabierają szczególnej wartości, szczególnie te dotyczące zdrowia.

W myśl słów znanej wszystkim kolędy „Jest taki dzień” zespołu Czerwone Gitary, zbliża się czas gdy „wszyscy wszystkim ślą życzenia”. Tak również czynią uczniowie oraz pracownicy naszej szkoły. Wszystkiego najlepszego!

kartka_zyczenia_2.jpg

 

  • "Gdy wszyscy myślą, że się czegoś nie da zrobić, wtedy pojawia się ten który nie wie, że się nie da i to robi" A.Einstein

  • |
  • TWOJA SZKOŁA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

  • |
  • "Opowiedz mi, a wkrótce zapomnę. Pokaż mi, może zapamiętam. Pozwól mi dotknąć, a zrozumiem" Kartezjusz