Tutaj powinien być opis

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W PRZEDSZKOLU

„ Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

25 listopada obchodziliśmy międzynarodowe święto najlepszego przyjaciela wszystkich dzieci, czyli Pluszowego Misia. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy, poznały historię Święta Pluszowego Misia i obejrzały krótki film pokazujący jak powstają misie.  Dzieci rozwiązywały także „misiowe” zadania edukacyjne oraz wykonały swoje własne misie z papierowych talerzyków. Ten dzień był okazją do sprawdzenia dziecięcej wiedzy i rozbudzenia wyobraźni. Niewiele rzeczy w dzisiejszym świecie wzrusza, ma tyle w sobie łagodności i dobra, ile zawiera się w tej prostej zabawce.

Alaksandra Gągalska

  • "Gdy wszyscy myślą, że się czegoś nie da zrobić, wtedy pojawia się ten który nie wie, że się nie da i to robi" A.Einstein

  • |
  • TWOJA SZKOŁA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

  • |
  • "Opowiedz mi, a wkrótce zapomnę. Pokaż mi, może zapamiętam. Pozwól mi dotknąć, a zrozumiem" Kartezjusz