Dzień życzliwości i pozdrowień :)

21 listopada obchodzony jest światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, aby podkreślić jak ważna jest dla każdego potrzeba uśmiechu, mówienia dobrych słów i serdeczności. W Szkole Podstawowej w Piecniku od lat obchodziliśmy wspólnie to święto, przekazując sobie wzajemnie miłe słowa i ozdabiając swój strój kolorem żółtym, kolorem symbolizującym życzliwość.

Także w tym roku nasi uczniowie, pomimo zaistniałej sytuacji, nie zapomnieli o tak szczególnym dniu. Klasy starsze wykonały radosne zdjęcie z kolorem żółtym w roli głównej. Natomiast młodsi uczniowie zaprojektowali emotikona „Życzliwka”. Podczas zajęć lekcyjnych w oddziale przedszkolnym oraz lekcji online z uczniami starszymi, przeprowadzono rozmowy na temat życzliwości i okazywania szacunku innym.

Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy wraca do nas z nawiązką!

• "Gdy wszyscy myślą, że się czegoś nie da zrobić, wtedy pojawia się ten który nie wie, że się nie da i to robi" A.Einstein

• |
  • TWOJA SZKOŁA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

• |