Tutaj powinien być opis

Pasowanie na przedszkolaka

Dzień 27 października na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci z Oddziału Przedszkolnego. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza, ważna uroczystość przedszkolna –„Pasowanie na Przedszkolaka”.

Dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, których przez dwa miesiące nauczyły się w przedszkolu . Na wstępie przywitano Panią Dyrektor, po czym dzieci zaprezentowały przygotowany program muzyczno – artystyczny. Piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i tańce umiliły czas. Część artystyczna została uwieńczona ślubowaniem, podczas którego Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka. Następnie przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę – obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać swojej pani i pomagać kolegom być dzielnym przedszkolakiem.  Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, gry edukacyjne oraz klocki konstrukcyjne. Część oficjalną zakończyliśmy wspólnym poczęstunkiem, w trakcie którego, w serdecznej i miłej atmosferze mieliśmy okazję miło spędzić czas i podzielić wrażeniami z uroczystości. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za wspólnie spędzony czas, a szczególnie rodzicom, którzy ze względu bezpieczeństwa nie mogli wziąć udziału w uroczystości. Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja do wspólnego świętowania.

Aleksandra Gągalska

  • "Gdy wszyscy myślą, że się czegoś nie da zrobić, wtedy pojawia się ten który nie wie, że się nie da i to robi" A.Einstein

  • |
  • TWOJA SZKOŁA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

  • |
  • "Opowiedz mi, a wkrótce zapomnę. Pokaż mi, może zapamiętam. Pozwól mi dotknąć, a zrozumiem" Kartezjusz