Tutaj powinien być opis

WYBORY W SZKOLE PODSTAWOWEJ W PIECNIKU

W dniu 18 września 2020 roku społeczność uczniowska klas IV - VIII Szkoły Podstawowej w Piecniku oddała swoje głosy wybierając spośród grona nauczycielskiego jednego nauczyciela, który w nowym Roku Szkolnym będzie pełnił obowiązki opiekuna Samorządu Uczniowskiego i Rzecznika Praw Ucznia.

W głosowaniu wzięło udział 53 uczniów.Powołana w tym celu komisja wyborcza, z uczniów stanowiących samorządw ubiegłym roku szkolnym, przygotowała urnę wyborczą i karty do głosowania. Po oddaniu głosów przez wszystkich uprawnionych uczniów nastąpiło zliczenie kart wyborczych i spisanie protokołu. Nad przebiegiem wyborów czuwali opiekun SU pani Justyna Wiśniewska-Jasińska oraz uczniowie klasy VIII.

Wybory zostały przeprowadzone zgodnie z procedurami bezpieczeństwa, które obowiązują w naszej szkole w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego i Rzecznikiem Praw Ucznia w tym roku szkolnym została  Pani Justyna Wiśniewska -Jasińska.

 Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo nowych pomysłów i zapału do pracy!

  • "Gdy wszyscy myślą, że się czegoś nie da zrobić, wtedy pojawia się ten który nie wie, że się nie da i to robi" A.Einstein

  • |
  • TWOJA SZKOŁA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

  • |
  • "Opowiedz mi, a wkrótce zapomnę. Pokaż mi, może zapamiętam. Pozwól mi dotknąć, a zrozumiem" Kartezjusz