DYPLOMY WRĘCZONE

Ubiegłoroczny Konkurs Matematyczny Kangur miał nietypową formułę. Zwykle odbywa się on w szkole. Tym razem, w związku z pandemią, uczniowie rozwiązywali test  matematyczny przebywając we własnych domach, korzystając z platformy edukacyjnej Dzwonek. Ci wszyscy, którzy przystąpili do konkursu musieli zmierzyć się ze stresem związanym z koniecznością rozwiązywania trudnych problemów matematycznych oraz z ewentualnymi problemami technicznymi. Na szczęście większości z nich udało się zwycięsko wyjść z tej próby. Kilka tygodni po konkursie uczestnicy turnieju otrzymali drogą mailową, od szkolnego koordynatora konkursu, informację odnośnie uzyskanego wyniku. Na pamiątkowe dyplomy oraz układanki logiczne musieli poczekać do nowego roku szkolnego. Ze względów bezpieczeństwa  nie zorganizowano apelu, dyplomy wręczono na forum poszczególnych klas.

Z przyjemnością możemy poinformować, że jeden z uczniów naszej szkoły zasłużył na wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej. Radosław Januszewski, obecnie uczeń klasy V, otrzymał od organizatorów konkursu nagrodę książkową. Radek startował w zeszłym roku w kategorii Maluch.

Renata Molka

• "Gdy wszyscy myślą, że się czegoś nie da zrobić, wtedy pojawia się ten który nie wie, że się nie da i to robi" A.Einstein

• |
  • TWOJA SZKOŁA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ