26 maja 2020 12:17 | Aktualności

Dzień Mamy

Dzień Mamy jest szczególnym dniem. Do naszych szkolnych tradycji należy wspólna celebracja tego święta. Jesteśmy przekonani, iz nasi uczniowie doskonale pamiętali o tym dniu i pomimo braku szkolnej uroczystości świetnie spisali się przygotowując dla swoich drogich mam niespodzianki. Jedną z nich były piękne laurki wykonane za pomocą aplikacji komputerowych.

Do życzeń dzieci przyłączają się nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Piecniku. Niech się Wam drogie Mamy spełniają wszystkie marzenia, zwłaszcza te związane z rozwojem waszych dzieci.