18 marca 2020 11:01 | Aktualności

Szanowni Państwo,

zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach i szkołach nie ma wpływu na terminy rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz klas I w szkołach podstawowych.

Wnioski/ zgłoszenia przyjmowane będą do 27 marca. Rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów:

1. Wysłanie skanu wniosku lub zgłoszenia i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres  placówki: sekretariat@szkolapiecnik.pl lub na adres elektronicznej skrzynki podawczej ESP na E-PUAP: /ZSPIECNIK/SkrytkaESP.

2. Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej drogą pocztową. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.