"Gdy wszyscy myślą, że się czegoś nie da zrobić, wtedy pojawia się ten który nie wie, że się nie da i to robi" A.Einstein ::TWOJA SZKOŁA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ::"Opowiedz mi, a wkrótce zapomnę. Pokaż mi, może zapamiętam. Pozwól mi dotknąć, a zrozumiem" Kartezjusz

Aktualności

20 marca 2020 12:15 | Aktualności

WAŻNE! PILNE!!!

Rodzice i Opiekunowie !!! Pamiętajcie o swoich obowiązkach. W związku z zaistniałą sytuacją w naszym kraju (epidemia koronawirusa) zobowiązujemy Was do przekazania wychowawcom aktualnego adresu mailowego swojego lub dziecka. Możecie to zrobić poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy z wychowawcą lub przesłanie go na adres szkoły sekretariat@szkolapiecnik.pl . Jeśli nie korzystaliście do tej pory z poczty elektronicznej to najwyższy czas, by to zrobić teraz i założyć konto. Jest to konieczne w celu umożliwienia szkole podejmowania wszystkich możliwych w obecnej sytuacji działań edukacyjnych.

W razie problemów z założeniem poczty elektronicznej, proszę o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły.

Będę szukać innego rozwiązania na dostarczanie materiałów edukacyjnych.

 

Drodzy Rodice i Opiekunowie

Serdecznie dziękuję za zrozumienie i okazane wsparcie. W zakładkach macie zamieszczone materiały do powtórek dla dzieci. Czekamy na Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej, które będzie regulowało zdalne nauczanie i wtedy zaczniemy realizację podstawy programowej.

W chwili obecnej sprawdzamy nasze i Wasze możliwości sprzętowe i formy komunikacji, by sprawnie rozpocząć realizację postawionych przed nami zadań.

Pozdrawiam serdecznie.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Piecniku

Katarzyna Pierzchała

Przeczytano: 297 razy. Wydrukuj|Do góry