09 grudnia 2019 14:46 | Aktualności

Mikołajkowy zawrót głowy

6 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy przemiły dzień – Mikołajki. Od samego rana w naszej szkole było radośnie i bardzo czerwono, wszyscy uczniowie i nauczyciele mieli na sobie „mikołajkowe” czapeczki. Tradycyjnie nie zabrakło słodkich upominków dla wszystkich dzieci. Uczniowie, którzy mieli czapeczkę byli tego dnia zwolnieni z odpowiedzi ustnej.

Był to dzień pełen radości i uśmiechów, teraz już wszyscy oczekują upragnionych świąt Bożego Narodzenia.

Hu, hu, ha, hu, hu, ha,

Nasza zima zła!

Ale zima z Mikołajem

Jest pachnącym, ciepłym majem!

Zawsze bądź wśród nas

Mikołaju, Mikołaju, Mikołaju nasz!

Justyna Wiśniewska-Jasińska