"Gdy wszyscy myślą, że się czegoś nie da zrobić, wtedy pojawia się ten który nie wie, że się nie da i to robi" A.Einstein ::TWOJA SZKOŁA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ::"Opowiedz mi, a wkrótce zapomnę. Pokaż mi, może zapamiętam. Pozwól mi dotknąć, a zrozumiem" Kartezjusz

Aktualności

11 listopada 2019 15:01 | Aktualności

PASOWANIE PRZEDSZKOLAKA

Dnia 29 października w SP w Piecniku odbyło się Pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brali udział rodzice, najbliższa rodzina naszych przedszkolaków oraz dyrektor szkoły pani Katarzyna Pierzchała. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej. Dzieci  ładnie przebrane zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne, dając tym samym dowód jak dużo już potrafią.

Trzeba przyznać, że mimo ogromnej tremy poradziły sobie wspaniale, zwłaszcza podczas tańca ludowego  Maryneczka i tańca włoskiego Tarantella. Po występach pani dyrektor przez symboliczne położenie ołówka na ramieniu każdego dziecka dokonała pasowania. Potem były prezenty, medale i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.  Występy, tańce oraz przebranie dla dzieci przygotowała wychowawczyni grupy przedszkolnej pani Lidia Zamrzycka.

 

Lidia Zamrzycka

Przeczytano: 219 razy. Wydrukuj|Do góry