01 października 2019 17:35 | Aktualności

WYBORY W SZKOLE PODSTAWOWEJ W PIECNIKU

W dniu 13 września 2019 roku uczniowie naszej szkoły dokonali wyboru nauczyciela, który będzie pełnił funkcję opiekuna samorządu uczniowskiego i rzecznika praw ucznia. Powołana w tym celu komisja wyborcza, z uczniów stanowiących samorząd w ubiegłym roku szkolnym, przygotowała urnę wyborczą i karty do głosowania. Uczniowie mieli możliwość przekonania się jak przebiegają wybory demokratyczne. Po oddaniu głosów przez wszystkich uprawnionych uczniów nastąpiło zliczenie kart wyborczych i spisanie protokołu.

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego i Rzecznikiem Praw Ucznia w tym roku szkolnym została  Pani Justyna Wiśniewska -Jasińska.