16 kwietnia 2019 10:26 | Aktualności

PODZIĘKOWANIE DLA SP w Piecniku

Uczniowie Szkoły Podstawowej oraz wspomagjący ich w tym zakresie rodzice bardzo chętnie włączają się w różnego rodzaje akcje charytatywne. Nie czekają na podziękowania i wdzięczność. Robią to kierując się myślą, że nawet drobne gesty, niewielka pomoc każdego z nas, może się przyczynić do czynienia lepszym otaczającego nas świata.  Ostatnio otrzymalismy dowód na to, że nasze działania są potrzebne i doceniane:

Szczęść Boże

W dniu 10 kwietnia br. w imieniu Szkolnego Koła Caritas „Samarytanie” działającego w Szkole Podstawowej w Piecniku otrzymaliśmy darowiznę w ramach akcji "wyślij pączka do Afryki 2019".

Darowizna w wysokości 628,00 zł złożona w imieniu Waszej społeczności zamieni się
w czystą wodę dla ludzi w wioskach, posiłki dla dzieci osieroconych, możliwość pójścia do szkoły, operacje niepełnosprawnych i wiele innych

Wasza pomoc przez ręce naszych misjonarzy kapucynów trafi do najbardziej potrzebujących.

Bardzo dziękujemy!

br. Jerzy Steliga OFMCap