11 stycznia 2019 19:59 | Aktualności

Sukces w Pomierzynie

W grudniu uczennice: Blanka Kosnowicz (kl. V), Kinga Bąk (kl. VI), Maria Bielawska (kl. VI), Oliwia Grabska (kl. VI) oraz Aurelia Groszewska (kl. VI) wzięły udział w konkursie technicznym „Ozdoba świąteczna” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Pomierzynie. Jego celem było kultywowanie polskiej tradycji świątecznej i rozwijanie kreatywności, twórczego myślenia. Ogłoszenie wyników nastąpiło 14.12.2018 podczas lokalnych Jasełek w Szkole Podstawowej w Pomierzynie. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i starannie wykonane. Pierwsze miejsce w kategorii klas V – VIII zdobyła Oliwia Grabska. Opiekę nad pracami konkursowymi sprawowała pani Monika Zawada. Gratulujemy osiągniętego sukcesu.

Monika Zawada