02 stycznia 2019 21:18 | Aktualności

„Twoje światła- twoje bezpieczeństwo”

Dnia 4 grudnia 2018r. uczniowie klasy ósmej wraz z wychowawczynią panią Moniką Matuszak wzięli udział w akcji policji oraz straży pożarnej dotyczącej bezpieczeństwa na drodze. Policjanci zatrzymywali do kontroli kierowców oraz wspólnie z strażakami zadawali im  pytania dotyczące bezpiecznej jazdy oraz pierwszej pomocy. Uczniowie dopingowali kierowców do udzielania dobrych odpowiedzi oraz wręczali za poprawne odpowiedzi  gadżety np. zapachy do auta, pamiątkowe dyplomy z podziękowaniem oraz ulotki informacyjne. Sporą satysfakcję uczniom sprawiał widok kierowców jedzących cytrynę ku przestrodze. Za udział w akcji uczniowie rówież otrzymali pamiątkowe dyplomy i podziękowania.

Monika Matuszak