"Gdy wszyscy myślą, że się czegoś nie da zrobić, wtedy pojawia się ten który nie wie, że się nie da i to robi" A.Einstein ::TWOJA SZKOŁA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ::"Opowiedz mi, a wkrótce zapomnę. Pokaż mi, może zapamiętam. Pozwól mi dotknąć, a zrozumiem" Kartezjusz

Aktualności

12 grudnia 2018 12:51 | Aktualności

"Recycling? Na klar!"

Nasza szkoła została nagrodzona w ogólnopolskim konkursie „Recycling? Na klar!” - „Recykling? Oczywiście, że tak!” zorganizowanym przez Instytut Goethego w Warszawie.

Ochrona środowiska nie jest najłatwiejszym tematem, szczególne podczas nauki języka obcego. Zadanie konkursowe polegało na przesłanie do organizatorów konkursu zdjęcia nawiązującego do tematu ochrony środowiska, mógł to być plakat lub praca przestrzenna. My zdecydowaliśmy się na pracę przestrzenną.

Uczennice klasy ósmej Karolina Krawczyk w zespole z Kingą Szczepaniak wykonały „Łenię”, a team złożony z Roksany Mucha i Kai Pobłockiej stworzył „Niko”, przy obróbce zdjęcia pomagała im Kinga Szczepaniak. Jak wyglądają nasze prace? Sprawdźcie sami na zdjęciach.

Nagrodą dla szkoły będą przeprowadzone w styczniu warsztaty. Nagrody dla uczniów to dyplomy upominki, które dotrą do nas pocztą.

Monika Matuszak

Przeczytano: 205 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: