06 września 2018 11:15 | Aktualności

WITAMY NOWY ROK SZKOLNY - 2018/2019

Trzeciego września, punktualnie o 9.00, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Chociaż jeszcze mamy w pamięci piaszczystą plażę, zieleń łąk i beztroskie wakacyjne lenistwo, to tęskniliśmy jednak za naszą szkołą. Część artystyczna, żegnająca wakacje i przypominająca 79 rocznicę wybuchu II wojny światowej, została przygotowana przez uczniów naszej szkoły  pod kierunkiem Pani Justyny Wiśniewskiej-Jasińskiej.

Pani Dyrektor Katarzyna Pierzchała powitała serdecznie uczniów, nauczycieli i rodziców. Ciepłe słowa skierowała do uczniów – szczególnie tych najmłodszych – życząc wszystkim sukcesów w nauce. Następnie przemówienia wygłosił Burmistrz Mirosławca Pan Piotr Pawlik, który przyłączył się do życzeń na nowy rok szkolny oraz poinformował społeczność szkolną o zaplanowanych na najbliższą przyszłość inwestycjach związanych z naszą szkołą. Po części oficjalnej przyszedł czas na pierwsze powakacyjne przywitanie kolegów i nauczycieli, no i na odpisanie planu lekcji na jutrzejszy, pierwszy dzień nauki.

Rok szkolny 2018/2019 uważamy za rozpoczęty!!!

Zatem pora  brać się do nauki i poszukiwać radości, bo w dobrej szkole jest miejsce na jedno i drugie.

Justyna Wiśniewska-Jasińska