"Gdy wszyscy myślą, że się czegoś nie da zrobić, wtedy pojawia się ten który nie wie, że się nie da i to robi" A.Einstein ::TWOJA SZKOŁA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ::"Opowiedz mi, a wkrótce zapomnę. Pokaż mi, może zapamiętam. Pozwól mi dotknąć, a zrozumiem" Kartezjusz

Aktualności

13 czerwca 2018 21:30 | Aktualności

NASI GÓRĄ!

Z wielką satysfakcją możemy ogłosić sukces naszych siódmoklasistek. Dziewczęta, pod opieką swojej wychowawczyni i zarazem nauczycielki języka niemieckiego, pani Moniki Matuszak, przygotowały filmik "Wir lieben Fußball" (możecie go obejrzeć na naszej stronie). Film został zgłoszony do ogólnopolskiego konkursu „Fußball verstehen/ Zrozumieć piłkę nożną” organizowanego w ramach projektu „Erlebnissreise mit Deutsch/ Z niemieckim w drogę”  przez Goethe- Institut w Warszawie oraz wydawnictwo LektorKlett. Dzisiaj otrzymaliśmy radosną wiadomość, jury konkursowe doceniło naszą pracę, ZWYCIĘŻYLIŚMY!!!

Główne aktorki Agata Janiszewska, Karolina Krawczyk, Roksana Mittmann oraz Kinga Szczepaniak otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy, a dla pozostałych uczniów zostaną w naszej szkole zorganizowane warsztaty piłkarskie. Super! Bardzo się cieszymy!

Monika Matuszak

Przeczytano: 495 razy. Wydrukuj|Do góry

Filmy: