02 października 2017 15:21 | Aktualności

Dzień Chłopaka

W naszej szkole 29 września br. obchodzono Dzień Chłopaka. W tym dniu Samorząd Uczniowski przeprowadził plebiscyt na " NAJFAJNIEJSZEGO CHŁOPAKA NA ŚWIECIE". Pretendentów do tak zaszczytnego tytułu wytypowały dziewczyny z każdej klasy. Ponadto w tym dniu chłopcy, którzy przyszli do szkoły i mieli na sobie muszkę bądź krawat byli zwolnieni z odpowiedzi ustnej. Kolejną niespodzianką był słodki poczęstunek i życzenia od członkiń Samorządu Uczniowskiego. Wszystkie dziewczyny z III gimnazjum zorganizowały kampanię wyborczą dla swojego kandydata. Przygotowały transparenty i na przerwach przekonywały, że ich kandydat jest odpowiedni do tego tytułu i warto na niego głosować. Przeprowadzono tajne głosowanie, w którym większością głosów wygrał Piotr Szczepaniak, uczeń klasy III gimnazjum. Opiekun SU p. Justyna Wiśniewska-Jasińska wręczyła zwycięzcy słodki upominek oraz koszulkę z napisem " Najfajniejszy chłopak na świecie".

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Justyna Wiśniewska - Jasińska