03 lipca 2017 12:36 | Aktualności

BIWAKUJEMY:)

Rok szkolny dobiegał końca i klasy IV oraz VI wraz z wychowawczyniami panią Moniką Matuszak i Moniką Zawada wybrały się do Zdbic na biwak integracyjny.

W pięknym otoczeniu przyrody, pośród lasów i jezior można znaleźć odpoczynek i wytchnienie od szkolnej rzeczywistości. Uczniowie grali w gry zespołowe, opalali się spacerowali, ale także uczyli się samodzielności przygotowując wspólne posiłki i ognisko oraz dbając o porządek. Wszyscy zadowoleni, z uśmiechem na ustach wrócili do domu (zapewne dziękując serdecznie zapobiegliwym mamom za spakowany prowiant). W galerii znajduje się kilka kadrów naszego biwakowego życia.