19 czerwca 2017 11:41 | Aktualności

SŁUŻBA

Zwyciężczynie III Edycji Konkursu Pierwszej Pomocy dla Szkół Gimnazjalnych o puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wałczu, uczennice klasy III gimnazjum: Jagoda Morzyc, Emilia Smolarek i Laura Ozorowska wzięły udział w jednej służbie w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej Komendy Powiatowej PSP w Wałczu. W tych niecodziennych zajęciach szkoleniowych, dnia 12.06.2017r., towarzyszyła uczennicom ich wychowawczyni, pani Justyna Wiśniewska-Jasińska.

Służba była nagrodą za I miejsce w konkursie.