18 czerwca 2017 11:53 | Aktualności

DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU

Od wielu lat organizujemy dzień otwarty dla przyszłych przedszkolaków. W tym roku spotkanie odbyło  się 9 czerwca. Dzieci z oddziału przedszkolnego wraz ze swoją panią przygotowały dla zaproszonych gości teatrzyk pt. „Pastusiowa kraina”. Bohaterowie przedstawienia: Pastusie,  doktor Ząbek, Ząbki  przekonywały małego  Zębusia dlaczego trzeba myć zęby, a z drugiej strony bakterie Próchniaczki i Natka Szczerbatka  oraz drzewo cukierkowe były bardzo zadowolone z postępowania Zębusia. W końcu wszystko dobrze się skończyło i Zębuś zrozumiał swój błąd.

Po obejrzeniu występu dzieci zostały zaproszone do sali na poczęstunek przygotowany przez rodziców, otrzymały prezenty od P. Dyrektor i mogły do  woli pobawić się autkami, zwierzątkami, klockami i gotować obiad w domu lalek. Było kolorowo, tłoczno i radośnie. Czas płynął szybko.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców - był to mile spędzony czas.

Wszystkie podejmowane przez nas działania mają na celu ułatwić dziecku
start w oddziale przedszkolnym oraz zachęcić rodziców do współpracy z naszą szkołą
i nauczycielem. Mamy nadzieję, że ten pierwszy raz u nas zarówno dzieci jak i rodzice będą mile wspominać.