"Gdy wszyscy myślą, że się czegoś nie da zrobić, wtedy pojawia się ten który nie wie, że się nie da i to robi" A.Einstein ::TWOJA SZKOŁA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ::"Opowiedz mi, a wkrótce zapomnę. Pokaż mi, może zapamiętam. Pozwól mi dotknąć, a zrozumiem" Kartezjusz

Szkoła Podstawowa - Klasa VII

Wychowawca

Roman Żerebiło

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 język angielski 3 Julita Niemyńska-Klimont
09:15 - 10:00 geografia 1 Tomasz Lis
10:10 - 10:55 matematyka 9 Renata Molka
11:05 - 11:50 biologia 3 Anna Kozłowska-Oleksińska
12:10 - 12:55 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło
13:05 - 13:50 fizyka 10 Anna Tybinkowska
13:55 - 14:40 język polski 1 Barbara Klimczyk
14:45 - 15:30 muzyka 9 Ilona Piasecka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 religia 9 Justyna Wiśniewska-Jasińska
09:15 - 10:00 język polski 1 Barbara Klimczyk
10:10 - 10:55 matematyka 2 Renata Molka
11:05 - 11:50 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło
12:10 - 12:55 chemia 3 Anna Kozłowska-Oleksińska
13:05 - 13:50 język niemiecki 4 Monika Matuszak
13:55 - 14:40 historia 2 Tomasz Lis
14:45 - 15:30 zajęcia z wychowawcą cyklicznie 1 Roman Żerebiło

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 matematyka 9 Renata Molka
09:15 - 10:00 język angielski 3 Julita Niemyńska-Klimont
10:10 - 10:55 język niemiecki 4 Monika Matuszak
11:05 - 11:50 biologia 3 Anna Kozłowska-Oleksińska
12:10 - 12:55 język polski 1 Barbara Klimczyk
13:05 - 13:50 informatyka sala komputerowa Renata Molka

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 fizyka 10 Anna Tybinkowska
09:15 - 10:00 język polski 1 Barbara Klimczyk
10:10 - 10:55 geografia 2 Tomasz Lis
11:05 - 11:50 religia 9 Justyna Wiśniewska-Jasińska
12:10 - 12:55 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło
13:05 - 13:50 język niemiecki 4 Monika Matuszak

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło
09:15 - 10:00 plastyka 10 Agata Boruch-Jaszczyk
10:10 - 10:55 matematyka 4 Renata Molka
11:05 - 11:50 historia 9 Tomasz Lis
12:10 - 12:55 chemia 3 Anna Kozłowska-Oleksińska
13:05 - 13:50 język polski 1 Barbara Klimczyk