"Gdy wszyscy myślą, że się czegoś nie da zrobić, wtedy pojawia się ten który nie wie, że się nie da i to robi" A.Einstein ::TWOJA SZKOŁA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ::"Opowiedz mi, a wkrótce zapomnę. Pokaż mi, może zapamiętam. Pozwól mi dotknąć, a zrozumiem" Kartezjusz

Oddziały Gimnazjum - Klasa III

Wychowawca

Barbara Klimczyk

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 język angielski 2 Julita Niemyńska-Klimont
09:15 - 10:00 historia 1 Agata Boruch-Jaszczyk
10:10 - 10:55 geografia 4 Tomasz Lis
11:10 - 11:55 język polski 1 Barbara Klimczyk
12:10 - 12:55 matematyka 2 Renata Molka
13:05 - 13:50 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 język polski 1 Barbara Klimczyk
09:15 - 10:00 język polski 1 Barbara Klimczyk
10:10 - 10:55 matematyka 3 Renata Molka
11:10 - 11:55 język niemiecki 4 Monika Matuszak
12:10 - 12:55 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło
13:05 - 13:50 wiedza o społeczeństwie 3 Tomasz Lis

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 geografia 3 Tomasz Lis
09:15 - 10:00 matematyka 3 Renata Molka
10:10 - 10:55 język niemiecki 4 Monika Matuszak
11:10 - 11:55 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło
12:10 - 12:55 fizyka 3 Anna Tybinkowska
13:05 - 13:50 religia 9 Justyna Wiśniewska-Jasińska
13:55 - 14:40 język polski 1 Barbara Klimczyk
14:45 - 15:30 zajęcia z wychowawcą 1 Barbara Klimczyk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 język niemiecki 4 Monika Matuszak
09:15 - 10:00 zajęcia artystyczne 10 Agata Boruch-Jaszczyk
10:10 - 10:55 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło
11:10 - 11:55 religia 9 Justyna Wiśniewska-Jasińska
12:10 - 12:55 język polski 1 Barbara Klimczyk
13:05 - 13:50 matematyka 9 Renata Molka
13:55 - 14:40 biologia matematyka/fizyka 3 Barbara Kacprzak
14:45 - 15:30 informatyka matematyka/fizyka sala komputerowa Renata Molka

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 język angielski 2 Julita Niemyńska-Klimont
09:15 - 10:00 matematyka 2 Renata Molka
10:10 - 10:55 historia 10 Agata Boruch-Jaszczyk
11:10 - 11:55 chemia 3 Elwira Pająk
12:10 - 12:55 język polski 1 Barbara Klimczyk
13:05 - 13:50 wychowanie do życia w rodzinie 1 Anna Skuzjus