"Gdy wszyscy myślą, że się czegoś nie da zrobić, wtedy pojawia się ten który nie wie, że się nie da i to robi" A.Einstein ::TWOJA SZKOŁA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ::"Opowiedz mi, a wkrótce zapomnę. Pokaż mi, może zapamiętam. Pozwól mi dotknąć, a zrozumiem" Kartezjusz

Oddziały Gimnazjum - Klasa III

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 język niemiecki 4 Monika Matuszak
09:15 - 10:00 język angielski 3 Julita Niemyńska-Klimont
10:10 - 10:55 język polski 10 Agata Boruch-Jaszczyk
11:10 - 11:55 fizyka 10 Anna Tybinkowska
12:10 - 12:55 matematyka 2 Monika Zawada
13:05 - 13:50 geografia 2 Tomasz Lis

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 matematyka 2 Monika Zawada
09:15 - 10:00 biologia 3 Anna Kozłowska-Oleksińska
10:10 - 10:55 język polski 10 Agata Boruch-Jaszczyk
11:10 - 11:55 historia 10 Agata Boruch-Jaszczyk
12:10 - 12:55 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło
13:05 - 13:50 wiedza o społeczeństwie 2 Tomasz Lis
13:55 - 14:40 zajęcia artystyczne 10 Agata Boruch-Jaszczyk
14:45 - 15:30 zajęcia z wychowawcą 10 Agata Boruch-Jaszczyk

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 język niemiecki 4 Monika Matuszak
09:15 - 10:00 matematyka 2 Monika Zawada
10:10 - 10:55 język polski 10 Agata Boruch-Jaszczyk
11:10 - 11:55 historia 10 Agata Boruch-Jaszczyk
12:10 - 12:55 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło
13:05 - 13:50 religia 9 Justyna Wiśniewska-Jasińska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 chemia 3 Anna Kozłowska-Oleksińska
09:15 - 10:00 matematyka 2 Monika Zawada
10:10 - 10:55 język polski 10 Agata Boruch-Jaszczyk
11:10 - 11:55 język polski 10 Agata Boruch-Jaszczyk
12:10 - 12:55 geografia 3 Tomasz Lis
13:05 - 13:50 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło
13:55 - 14:40 informatyka sala komputerowa Renata Molka
14:45 - 15:30 religia matematyka/fizyka 9 Justyna Wiśniewska-Jasińska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 język niemiecki 4 Monika Matuszak
09:15 - 10:00 język angielski 3 Julita Niemyńska-Klimont
10:10 - 10:55 język polski 10 Agata Boruch-Jaszczyk
11:10 - 11:55 matematyka 2 Monika Zawada
12:10 - 12:55 wychowanie do życia w rodzinie 4 Anna Skuzjus
13:05 - 13:50 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło