"Gdy wszyscy myślą, że się czegoś nie da zrobić, wtedy pojawia się ten który nie wie, że się nie da i to robi" A.Einstein ::TWOJA SZKOŁA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ::"Opowiedz mi, a wkrótce zapomnę. Pokaż mi, może zapamiętam. Pozwól mi dotknąć, a zrozumiem" Kartezjusz

Szkoła Podstawowa - Klasa VI

Uczniowie:


Janiszewska Agata,


Juszczak Weronika,


Klinowski Konrad,


Kozłowski Krzysztof,


Krawczyk Karolina,


Mucha Roksana,


Pobłocka Kaja,


Szczepaniak Kinga,


Wróbel Kacper,


Zugaj Zuzanna,


Mittmann Roksana

Wychowawca

Monika Matuszak

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 historia 2 Tomasz Lis
09:15 - 10:00 religia 9 Justyna Wiśniewska-Jasińska
10:10 - 10:55 język niemiecki 4 Monika Matuszak
11:10 - 11:55 matematyka 2 Monika Zawada
12:10 - 12:55 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło
13:05 - 13:50 język polski 1 Barbara Klimczyk
13:55 - 14:40 plastyka 10 Agata Boruch-Jaszczyk
14:45 - 15:30 zajęcia komputerowe sala komputerowa Renata Molka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 język polski 1 Barbara Klimczyk
09:15 - 10:00 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło
10:10 - 10:55 przyroda 4 Barbara Kacprzak
11:10 - 11:55 muzyka 10 Ilona Piasecka
12:10 - 12:55 matematyka 2 Monika Zawada
13:05 - 13:50 wychowanie do życia w rodzinie 3 Aleksandra Lewandowska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 język niemiecki 4 Monika Matuszak
09:15 - 10:00 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło
10:10 - 10:55 język polski 1 Barbara Klimczyk
11:10 - 11:55 matematyka 2 Monika Zawada
12:10 - 12:55 zajęcia techniczne 10 Monika Zawada
13:05 - 13:50 zajęcia z wychowawcą 4 Monika Matuszak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 przyroda 4 Barbara Kacprzak
09:15 - 10:00 przyroda 4 Barbara Kacprzak
10:10 - 10:55 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło
11:10 - 11:55 język polski 1 Barbara Klimczyk
12:10 - 12:55 matematyka 2 Monika Zawada
13:05 - 13:50 religia 9 Justyna Wiśniewska-Jasińska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 język polski 1 Barbara Klimczyk
09:15 - 10:00 język polski 1 Barbara Klimczyk
10:10 - 10:55 język niemiecki 4 Monika Matuszak
11:10 - 11:55 matematyka 2 Monika Zawada
12:10 - 12:55 historia 10 Tomasz Lis