"Gdy wszyscy myślą, że się czegoś nie da zrobić, wtedy pojawia się ten który nie wie, że się nie da i to robi" A.Einstein ::TWOJA SZKOŁA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ::"Opowiedz mi, a wkrótce zapomnę. Pokaż mi, może zapamiętam. Pozwól mi dotknąć, a zrozumiem" Kartezjusz

Szkoła Podstawowa - Klasa VIII

Wychowawca

Monika Matuszak

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 chemia 3 Anna Kozłowska-Oleksińska
09:15 - 10:00 język niemiecki 4 Monika Matuszak
10:10 - 10:55 matematyka 9 Renata Molka
11:05 - 11:50 język polski 1 Barbara Klimczyk
12:10 - 12:55 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło
13:05 - 13:50 historia 2 Tomasz Lis
13:55 - 14:40 wiedza o społeczeństwie Tomasz Lis
14:45 - 15:30 religia 9 Justyna Wiśniewska-Jasińska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 matematyka 2 Renata Molka
09:15 - 10:00 język polski 1 Barbara Klimczyk
10:10 - 10:55 fizyka 10 Monika Zawada
11:05 - 11:50 biologia 3 Anna Kozłowska-Oleksińska
12:10 - 12:55 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło
13:05 - 13:50 religia 9 Justyna Wiśniewska-Jasińska
13:55 - 14:40 wychowanie do życia w rodzinie 3 Anna Kozłowska-Oleksińska
14:45 - 15:30 język polski 1 Barbara Klimczyk

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 geografia 1 Tomasz Lis
09:15 - 10:00 język angielski 2 Julita Niemyńska-Klimont
10:10 - 10:55 chemia 3 Anna Kozłowska-Oleksińska
11:05 - 11:50 język polski 1 Barbara Klimczyk
12:10 - 12:55 matematyka 2 Renata Molka
13:05 - 13:50 język niemiecki 4 Monika Matuszak
13:55 - 14:40 zajęcia z wychowawcą Roman Żerebiło
14:45 - 15:30 matematyka 4 Renata Molka

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 matematyka 3 Renata Molka
09:15 - 10:00 fizyka 10 Monika Zawada
10:10 - 10:55 język niemiecki 4 Monika Matuszak
11:05 - 11:50 język polski 1 Barbara Klimczyk
12:10 - 12:55 wiedza o społeczeństwie 9 Tomasz Lis
13:05 - 13:50 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:20 - 09:05 język angielski 2 Julita Niemyńska-Klimont
09:15 - 10:00 informatyka sala komputerowa Renata Molka
10:10 - 10:55 historia 9 Tomasz Lis
11:05 - 11:50 język polski 1 Barbara Klimczyk
12:10 - 12:55 edukacja dla bezpieczeństwa 1 Mirosław Chromiński
13:05 - 13:50 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Żerebiło
13:55 - 14:40 doradztwo zawodowe 2 Monika Zawada